Перейти на сайт
ПроДеток
Для активных и современных мам





 Страница 1 из 1 [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
Аватара пользователя
студентка
Быстрая цитата

С нами с: 09 янв 2011
Сообщения: 733
Откуда: Киев.Осокорки.
Блог: Посмотреть блог (10)
Про Церковь...
Сообщение27 июл 2011, 10:21
Вот ...
Цитата:
Журналіст вивів із рівноваги настоятеля Лаври питаннями про «Мерседеси»

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) Павел написав відкрите звернення до генерального директора студії «1+1» Олександра Ткаченка з приводу некоректного, на його думку, поводження журналіста студії Михайла Ткача.

Митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла обурили настирливі запитання журналіста стосовно «машин і телефонів» священиків.

«Прошу Вас, Олександре Владиславовичу, звернути увагу на те, як журналіст Вашого телеканалу, виконуючи свої службові обов’язки, веде розмову на теми, які, за його словами, цікавлять телеглядачів: усілякі плітки, що не відповідають дійсності, та «улюблені» теми журналістів про машини і телефони священноначалія.

Я хотів би запитати Вас, шановний пане Олександре, на якій машині їздите Ви, у яких приміщеннях мешкаєте і працюєте, якою технікою у роботі користуються працівники Вашого телеканалу, зокрема, якими камерами журналісти знімають «на замовлення» сюжети, отримуючи за це, очевидно, чималі гроші. Хочу сказати, що Ваша діяльність по справедливості заслуговує на найнижчу оцінку, якщо телеканал «1+1» привертає глядацьку аудиторію, показуючи неправду і тим паче зводячи наклеп на Церкву»,- написав Павел.

Намісник Лаври акцентує увагу, що студія «1+1» неодноразово висміювала представників духовенства і намагалась це зробити і цього разу.

«Прибувши на територію Лаври,знімальна група самовільно знімала відеокамерою та прихованою камерою відеоматеріали, не звертаючи уваги на зауваження з боку уповноважених осіб, опускаючи відеокамеру вниз і продовжуючи записувати.

Цими діями знімальна група телеканалу „1+1“ порушила правила монастиря і моє громадянське право на конфіденційність. У програмах Вашого телеканалу уже були сюжети, в яких журналісти висміювали Лавру, намісника, братію, людей, які тут трудяться і перебувають у паломництві, в тому числі священноначаліє, людей похилого віку….

Журналіст Михайло Ткач у спілкуванні зі мною вів себе неадекватно, фамільярно і зневажливо. Хочу зазначити, що, по-перше, я старший за віком. А, по-друге, я в сані – митрополит, намісник Лаври. Впевнений, що Михайло не має уявлення про те, що таке духовне життя, благословення архієрея і, напевно, через свій молодий вік, не знає елементарних правил спілкування з людьми. У цьому я бачу гіркий приклад окремих представників молодого покоління, вихованого за часів 20-ліття нашої Незалежності»,- пише митрополит.

Разом із тим намісник заперечив думку журналіста, що під час спілкування митрополит намагався його прокляти.

« Тільки треба завжди пам’ятати, що є суд Божий. І про це я сказав сьогодні журналісту Вашого телеканалу Михайлу Ткачу, на що він обурився, говорячи, що я його проклинаю. Це не прокляття, а застереження в тому, що не треба подібними вчинками зводити на себе гнів Господній»,- впевнений Павел.

Якщо студія «1+1» не дасть відповіді на звернення, то намісник Лаври буде подавати до суду.

« Сподіваюся, що Ви дасте відповідь на моє звернення і поспілкуєтесь зі мною. Опосередковане чи пряме принижування честі, гідності, ділової репутації Києво-Печерської Лаври та священноначалія не виключають з мого боку відповідних правових та юридичних дій»,- закінчив своє звернення Павел.

Нагадаємо, що ЗМІ неодноразово писали про те, що намісник Лаври пересувається на власному «Мерседесі» з іменними номерами «АП», що означає «Архієпископ Павел».


ответ Генерального директора ТРК «Студія 1+1» Олександра Ткаченка.
Цитата:
Шановний Митрополите Вишгородський і Чорнобильський Павло,

Я ознайомився із обставинами, що містяться у Вашому зверненні, викладеному на сайті Києво-Печерської Лаври. Вважаю неправомірним втручання Церкви у редакційну політику засобу масової інформації, але поважаючи почуття вірян, та враховуючи що сюжет може бути сприйнятий неоднозначно, ми не ставимо в ефір розмову Владики Павла із журналістом Михайлом Ткачем. Водночас вважаю поведінку журналіста Михайла Ткача професійною та коректною.

Підтримуючи принципи неупередженості та користуючись своїм правом на свободу слова, ми оприлюднюємо відео спілкування у інтернеті аби кожен мав змогу оцінити адекватність поведінки журналістів телеканалу «1+1».

Олександр Ткаченко

Генеральний директор ТРК «Студія 1+1».


ну и съемки из за которых все началось
       

_________________
Изображение
Не в сети
 Профиль  
 
Аватара пользователя
виконтесса
Быстрая цитата

С нами с: 03 фев 2011
Сообщения: 138
Блог: Посмотреть блог (0)
Re: Про Церковь...
Сообщение27 июл 2011, 12:12
8-) Я в шоке.        

_________________
Изображение
Не в сети
 Профиль  
 
Аватара пользователя
СП-продавец 2011
Быстрая цитата

С нами с: 20 авг 2010
Сообщения: 3114
Откуда: Киев, Позняки
Блог: Посмотреть блог (0)
Батюшка.... Лавра..... Мерседес.......
Сообщение01 авг 2011, 22:28
У меня на время дар речи пропал, когда я посмотрела следующий ролик про Батюшку из Лавры        

_________________
Изображение
Не в сети
 Профиль  
 
Аватара пользователя
студентка
Быстрая цитата

С нами с: 09 янв 2011
Сообщения: 733
Откуда: Киев.Осокорки.
Блог: Посмотреть блог (10)
Re: Про Церковь...
Сообщение01 авг 2011, 22:40
я вообще когда смотрела была как этот смайл :shok: ...
ШОК!

Морковка
Это не просто батюшка - это настоятель! :girl_pinkglassesf:        

_________________
Изображение
Не в сети
 Профиль  
 
Аватара пользователя
СП-продавец 2011
Быстрая цитата

С нами с: 20 авг 2010
Сообщения: 3114
Откуда: Киев, Позняки
Блог: Посмотреть блог (0)
Re: Про Церковь...
Сообщение01 авг 2011, 22:57
Куда катится мир..... :(        

_________________
Изображение
Не в сети
 Профиль  
 
Аватара пользователя
императрица
Быстрая цитата

С нами с: 07 фев 2011
Сообщения: 2473
Блог: Посмотреть блог (0)
Re: Про Церковь...
Сообщение02 авг 2011, 12:59
:shok: мдя... вот и верь им. Жалко бедных женщин в конце, они ж шли за советом, благословеньем к этому пи-пи-пи        

_________________
Изображение
Изображение

Не жди, что станет легче, проще, лучше. Не станет. Трудности будут всегда. Учись быть счастливым прямо сейчас. Иначе не успеешь.
© 1+1
Не в сети
 Профиль  
 
Аватара пользователя
СП-продавец 2011
Быстрая цитата

С нами с: 20 авг 2010
Сообщения: 3114
Откуда: Киев, Позняки
Блог: Посмотреть блог (0)
Re: Про Церковь...
Сообщение02 авг 2011, 13:05
Обидно еще то, что такая великая святыня, как Печерская Лавра, стала просто обычным коммерческим объектом для заколачивания бабла.... :(        

_________________
Изображение
Не в сети
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
 Страница 1 из 1 [ Сообщений: 7 ] 

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

cron
:
: