Для в’їзду в більшість країн вам потрібна віза; яка саме залежатиме від мети вашої поїздки і терміна перебування в країні. Зауважте, що віза є дозволом на в’їзд в країну, але для того, щоб працювати, навчатись, займатись підприємницькою діяльністю , або постійно проживати в країні вам скоріш за все знадобиться дозвіл від компетентних органів влади тієї країни, куди ви плануєте виїхати. Наприклад, іноземні працівники повинні мати окрім довготермінової візи також дозвіл на роботу.
Кожен прохач візи, якщо він не є членом туристичної групи або офіційної делегації, повинен особисто звернутись до консульства, щоб отримати візу.
Звертаючись по візу:
Зв’яжіться з посольством і призначте дату вашої співбесіди у консульському відділенні (в багатьох посольствах це можна зробити через Інтернет-сторінку, електронну пошту, факс або телефон)
Визначіть, яка саме віза вам потрібна і які документи слід надати консульству для отримання візи
Заповніть анкети на отримання візи (їх можна роздрукувати із Інтернет-сторінки посольства, або отримати безпосередньо в посольстві). Всі візові анкети є безкоштовними!
В день співбесіди заздалегідь прийдіть в посольство (вам знадобиться час, аби пройти перевірку службою охорони)
Дізнайтесь про заходи безпеки в посольстві (в більшість посольств заборонено проносити великі сумки, мобільні телефони, їжу та інші сторонні предмети). Не беріть з собою нічого зайвого, або залишіть сторонні речі в камерах схову біля посольства.
Переконайтесь, що маєте всі необхідні документи. Посольство має право відмовити вам у візі, якщо ви не матимете документів, які підтверджують мету вашої поїздки і ваші зв’язки з Україною.
документів в посольстві може займати від кількох годин до кількох тижнів, тому призначайте співбесіду якомога раніше.
Посольства стягують плату за обробку документів (ця плата не повертається в разі, якщо вам відмовлено у візі). Ви маєте платити тільки посольству (яким чином, вам повідомлять на співбесіді). Не віддавайте гроші посередникам, які обіцяють “зробити” вам візу!
КОЛИ не вказуйте неправдиву інформацію в анкеті, або під час співбесіди! Посольство перевіряє надані вами факти і документи і якщо виявиться, що ви збрехали, вам відмовлять у візі.
Детальну інформацію про розклад роботи і контакти посольств, типи віз і процедури їх отримання ви можете знайти на Інтернет-сторінках посольств, або дізнатись в Центрах консультування мігрантів.
http://www.master-tour.kiev.ua/ru/usefu ... istration/